Comparic24.tv

Sebastian Dubiniecki

DYREKTOR REDAKCJI

sebastian.dubiniecki@comparic24.tv

Anna Pisarska

DYREKTOR MARKETINGU I SPRZEDAŻY

anna.pisarska@comparic24.tv

Marcin Wenus

CEO / REDAKTOR NACZELNY

marcin.wenus@comparic.pl

Patryk Kubiak

SEKRETARZ REDAKCJI TELEWIZYJNEJ

patryk.kubiak@comparic24.tv

Krzysztof Koza

CFO

krzysztof.koza@finvest.group

Filip Romanov

DYREKTOR TECHNICZY

filip.romanov@comparic24.tv

Redaktorzy i eksperci Comparic24.tv

Marcin Podlacki

Redaktor Comparic24.tv

Rynki finansowe, ekonomia i gospodarka

Maksymilian Bączkowski

Redaktor Comparic24.tv

Analityk rynku forex, trader

Przemysław Tabor

Redaktor Comparic24.tv

Rynki finansowe, ekonomia i gospodarka

Krzysztof Kamiński

Redaktor Comparic24.tv

Rynki finansowe, ekonomia i gospodarka

Joanna Buczyńska

Redaktor Comparic24.tv

Rynki kapitałowe, giełda, biznes...

Cezary Andrzejczyk

Redaktor

Prowadzący rozmowy biznesowe "Biznes Focus"

Michał Stanek

CEO Q Value oraz ZNIF

Prowadzi program "Inwestowanie (z) głową"

Piotr Gembarowski

Redaktor Comparic24.tv

Ekonomia, gospodarka, polityka oraz biznes

Tomasz Piwoński

Hedge Fund Manager

Prowadzi audycje "Inside Solution One"

Karol Wenus

Adwokat

Prowadzi audycje o tematyce prawnej

Marcin Tuszkiewicz

CEO Investio

Analityk rynku akcyjnego GPW,

Marek Rogalski

Analityk walutowy

Prowadzi audycje "Świat walut Marka Rogalskiego"

Davide Biocchi

Analityk i trader

Analiza rynków finansowych